FAQ

Virtuální prohlídky Google Street View:

Cena za vytvoření virtuální prohlídky na Google mapy je od 2000,- s DPH. Cena se odvíjí od velikosti podniku. Pro přesnou cenovou nabídku mě prosím kontaktujte.

Ne, neplatí. Každá virtuální prohlídka je hostovaná na Google mapách. Cena za vytvoření Google Street View prohlídku je finální, bez dalších poplatků.

Velikost podniku určuje cenu za virtuální prohlídku. Při žádosti o cenovou nabídku prosím uveďte počet pokojů/místností které máte, počet pater a pokud možno i velikost těchto pokojů/místností. Pokud máte půdorys budovy a nebo jiné nákresy, byli by velkým přínosem pro správné nacenění. 

Není to žádný problém. Při objednání mé služby Vás provedu celým procesem založení Firemního profilu na Googlu a vše Vám vysvětlím. 

Virtuální prohlídky přímo na míru klientovi:

Cena za vytvoření virtuální prohlídky na zakázku je individuální. Každá virtuální prohlídka je šitá přímo na míru klientovy a proto nelze cenu určit obecně. Pro cenovou nabídku mě prosím kontaktujte s vašimi požadavky.

Měsíční poplatky jsou spojeny pouze s hostingem virtuální prohlídky. Můžete si virtuální prohlídku hostovat na Vašem webu a tyto poplatky se Vás nebudou týkat.

Kontaktovat

Vyplňte tento krátký formulář a my se Vám ozveme!